Круглий стіл «Етнічна єдність і різноманіття Закарпаття крізь призму якості життя населення»

Круглий стіл «Етнічна єдність і різноманіття Закарпаття крізь призму якості життя населення»

16 березня 2020 р. о 13:00 відбудеться круглий стіл «Етнічна єдність і різноманіття Закарпаття, крізь призму якості життя населення»

Організатори:  Закарпатська обласна державна адміністрація; Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України.

Місце події: Мала (горіхова) зала Закарпатської обласної державної адміністрації; Площа Народна, 4, Ужгород, 88000.

Під час заходу буде представлено до обговорення результати дослідження якості життя мешканців Закарпаття у етнічному зрізі та загалом. Аналіз об’єктивних умов  життя суб’єктивної оцінки індивідами проведено за напрямками: освіта і навчання; здоров’я та охорона здоров’я; добробут та матеріальна депривація; житлові умови та місцевість проживання; дозвілля, відпочинок, культура; соціальна взаємодія, соціальне середовище; продуктивна чи основна діяльність.

До участі запрошуються представники неурядових, громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, науковці, представники етнічних меншин та всі зацікавлені.

Круглий стіл відбувається за результатами  проєкту «Якість життя у етнодемографічному вимірі», виконаного Закарпатським регіональним центром соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України у рамках цільової програми наукових досліджень НАН України «Становлення нової якості життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *