Молодь у культурі, культура для молоді: потенціал закарпатських сіл

Саме так називається інноваційний проєкт команди Закарпатського регіонального центру СЕ і ГД НАН України, який нещодавно отримав підтримку Українського культурного фонду.
Впродовж п’яти місяців експерти центру вивчатимуть культурні потреби молоді у сільських територіальних громадах краю для того, аби надати фахові рекомендації щодо покращення залученості сільської молоді до культурного життя в громадах.
Зокрема, за результатами проєкту буде: підготовлено розгорнутий аналітичний звіт дослідження із аналізом культурних потреб молоді, та наявних можливостей для їх задоволення; розроблено рекомендації для вдосконалення системи культурного розвитку молоді у сільській місцевості; проведено заходи з актуалізації обговорень питання залученості сільської молоді до культурного життя.
Катерина Машіко, заступниця директора з наукової роботи ЗРЦ СЕ і ГД НАН України, координаторка проєкту, зауважує, що дослідження базуватиметься на мікс-підході, в якому поєднані кількісні (соціологічне опитування молоді, статистичний аналіз) та якісні (інтерв’ю, тематичний аналіз, кейс-стаді, аналіз документації) інструменти та методи. Такий підхід дасть можливість не тільки провести якісний аналіз отриманих даних, але й сприятиме актуалізації напрацьованих рекомендацій за результатами проєкту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *